Hjælp søges: Have, Hus og Diverse i Smørum

dato

Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.

På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.

Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Smørum:

Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:

Karin H., Claus B. og Andreas Peter M. søger hjælp til husopgaver i Smørum

Anna O., Nadine S. og Mette O. søger hjælp til haveopgaver i Smørum

  • thumbnail
    terrasseudvidelse
    Fra Anna O. (Smørum)
    Jeg vil gerne udvide en del af min terrasse med cementfliser eller mursten. Jeg har i øjeblikket mu...
  • thumbnail
    Hækklipning
    Fra Nadine S. (Smørum)
    En circa 30m lang tjørnehæk skal klippes og også kortes lidt ned.
  • thumbnail
    Græsslåning af højt græs
    Fra Mette O. (Smørum)
    Slå højt græs 10-20cm med opsamling af græs. Det er enderækkehus, adgang fra fortov til at komme i...

Karin H., Jan B. og Claus B. søger hjælp til diverse opgaver i Smørum

  • thumbnail
    Hjælp til lamper
    Fra Karin H. (Smørum)
    Opsætning af en skinne med 3 ledninger med små glaslamper på over spisebord, vi har rawlplugs osv. ...
  • thumbnail
    Service af sole f 63 løbebånd
    Fra Jan B. (Smørum)
    Mit løbebånd løber hurtigt hvis man løber i den ene side, og selvom båndet er meget stramt så stopp...
  • thumbnail
    Udskiftning af udstødning på Citroen c1 2007
    Fra Claus B. (Smørum)
    Udstødning skal købes og monteres Prisen er for udstødning og montering Citroen C1 2007
Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Handyhand.
Kilde: Handyhand