3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Smørum. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Smørumnedre er der to nye villaer til salg, som tiltrækker opmærksomhed på boligmarkedet.
Grydeåsen 3 er en rummelig villa på 202 m², fordelt på 5 værelser, hvilket giver god plads til en større familie. Ejendommen ligger på en grund på 788 m² og har en udbudspris på 11.495.000 DKK.
På Primulahaven 18 finder man en lidt mindre villa på 139 m² med 4 værelser. Denne bolig ligger på en 838 m² grund og kan erhverves for 6.695.000 DKK.
Begge boliger giver mulighed for at opleve Smørumnedres charme, men tilbyder forskellige muligheder afhængig af boligbehov.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.