For 8,2 mio. kroner kan du nu få Hvedevej 23, Smørumvang - Se priserne på de dyreste boliger til salg i Smørum

dato

Hvedevej 23, Smørumvang er netop kommet til salg til hele 8,2 mio. kroner, hvilket gør den til en af de dyreste boliger til salg i Smørum.

Villaen på Hvedevej 23, Smørumvang er på 183 m² og kom på markedet d. 19-12-2024 hos RealMæglerne Smørum Viggo Axelsen. Udover denne findes der andre eksklusive boliger til salg i Smørum i prislejet fra 7,5 mio. kroner til 12,0 mio. kroner.

De dyreste adresser der er til salg netop nu er Stormosevej 29, Smørumnedre til 12,0 mio. kroner, Mosevej 4B, Smørumvang til 11,9 mio. kroner, Hvedevej 23, Smørumvang til 8,2 mio. kroner, Kong Gorms Vej 12, Smørumnedre til 8,2 mio. kroner, Kongehaven 27, Smørumnedre til 8,0 mio. kroner og Rørkær 5, Smørumnedre til 7,5 mio. kroner.

Listen over de dyreste boliger til salg i Smørum ser derfor nu sådan ud:

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.dk.
Kilde: Boliga.dk
Handyhand

Få billig hjælp fra private i Smørum

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Tænde en el talve før kl 20.30 500 kr.
  • Rengøring af butik 2.550 kr.
  • Montering af tv ophæng 500 kr.
  • Diverse opsætning 600 kr.
  • Tilstoppet håndvask 840 kr.
  • Opsætning og tilslutning af loftlampe. Lampen er af glas og derfor lidt tung. . 600 kr.

Opret en opgave